hakkımızdaki herşey| Denet Test ve Analiz Laboratuvar Hizmetleri
logo3
telefon_bg
yazi
logo2
Kurumsal

KALİTE POLİTİKAMIZ

Denet Test ve Analiz Laboratuvarı,deney ve ölçüm hizmetlerini TS EN ISO/IEC 17025 yönetim sistemi standardına uygun olarak tüm müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini karşılayıp, memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleştirir.
Müşterilerimize ait gizli bilgi ve tescilli hakların korunmasında, ölçüm ve analiz sonuçlarının muhafaza edilmesi ve müşterilere iletilmesinde gizlilik esastır.
Denet Test ve Analiz Laboratuvarı sunduğu kaliteli hizmet anlayışını,yeterliliği kanıtlanmış personeliyle,bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek,ulusal/uluslar arası kabul görmüş güncel standart metotları uygulayarak sürdürür.
Denet Test ve Analiz Laboratuvarı  laboratuvar personeli ; kalite dokümantasyonunu öğrenir, deney ve ölçüm çalışmalarında politika  ve prosedürleri uygular. Laboratuvar yönetimi bu noktada personelin gelişimini sürekli eğitimler ile destekler ve laboratuvar personelinin gelişimi, işi sevmesi ve kendisini sürekli geliştirmesi sağlanır.      
Yönetim, kaliteli hizmet sunumu için gerekli mali,teknolojik ve insan kaynağını sağlamayı,TS EN ISO/IEC 17025 standardı gereklerine uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

KALİTE HEDEFLERİMİZ

1.TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak kurulan sistemin tüm personel tarafından benimsenmesini , uygulanmasını ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak,
2.Personelin tarafsızlık ve gizlilik ilkesi doğrultusunda çalışmasını sağlamak,
3.Kalite yönetim sisteminin geliştirilmesine yönelik personelin sürekli TS EN ISO/IEC 17025 standardı ile ilgili eğitimler almasını sağlamak,
4.Personel sayısını arttırmak,
5.Müşteri sayısını arttırmak,
6.Sektörde tanınan ve güven duyulan bir laboratuvar olmak,
7.Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini araştırarak yapılan deney ve ölçüm çeşitliliğini arttırmak,
8.Her yıl yapılan deney ve ölçüm sayısını arttırmak,
9.Faaliyetleri hızlı ve zamanında yapmak,
10.Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak , müşteri şikâyetlerinin zamanında değerlendirilmesini ve sonuca bağlanmasını sağlamak,
11.Cihazların belirlenen zamanlarda bakımlarını gerçekleştirmek, kalibrasyon gerektiren tüm cihazlarda izlenebilirliği  sağlamaktır.